Wydarzenie "Eurofins Connect"

Chcesz poznać firmę Eurofins od podszewki? Weź udział w spotkaniu Eurofins Connect, które odbędzie się w przestrzeni wirtualnej 14 października 2021 r.! Ogrom atrakcji czeka na Ciebie!

CO? - Eurofins Connect
KIEDY? - 14 października 2021 r. w godz. 18.00 – 20.00
GDZIE - online

Agenda:

• Wystąpienie Dyrektora Generalnego, Gillesa Martina;
  • Targi tematyczne dotyczące wiedzy specjalistycznej Eurofins: Eksperci Eurofins przedstawią krótkie prezentacje tematyczne, pokazujące liczne dziedziny wiedzy, w jakich specjalizuje się firma;
  • Eurofins Experience: studenci będą mieli okazję spotkać się z pracownikami i stażystami z całej Europy, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z pracy w Eurofins;
  • Rozmowa rekrutacyjna z europejskimi rekruterami z firmy Eurofins.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

O FIRMIE
Eurofins Scientific, poprzez swoje spółki zależne, jest światowym liderem w testowaniu produktów spożywczych, środowiskowych, farmaceutycznych i kosmetycznych oraz w usługach agroscience (CRO). Jest także jednym z niezależnych światowych liderów na rynku usług badawczych i laboratoryjnych w zakresie genomiki, farmakologii odkrywczej, medycyny sądowej, zaawansowanego materiałoznawstwa oraz w zakresie wspierania badań klinicznych.

Spotkanie skierowane jest do studentów trzeciego roku I stopnia i studentów II stopnia z kierunków inżynierskich, przyrodniczych, biznesowych lub informatycznych.

Studenci mogą się zarejestrować poprzez link.

Studenci, którzy założą profil na powyższym portalu, otrzymają link potwierdzający ich rejestrację i obecność na AirMeet, wirtualnej platformie, we wtorek 5 października 2021 r.