Wygraj konkurs i zdobądź płatny staż!

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa i Dwujęzyczne Przedszkole English Montessori School w Katowicach ogłaszają konkurs pt.: „Wolność czy zasady w metodzie Montessori?". Do wygrania atrakcyjny staż dla 2 osób!

Idea konkursu

Podstawowym celem konkursu jest zainteresowanie studentów oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz pedagogiki metodyką Montessori oraz nauczaniem dwujęzycznym.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikami konkursu mogą zostać nauczyciele lub przyszli nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej lub pedagogiki, znający język angielski na poziomie minimum B2, którzy w okresie od 25 lutego 2016 r. do 25 marca 2016 r. nadeślą na adres: szkola@anglojezyczne.com, pracę konkursową.

Jakie są nagrody?

Nagrodą jest możliwość odbycia płatnego miesięcznego stażu dla 2 osób (autorów 2 najlepszych prac) w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej lub Dwujęzycznym Przedszkolu English Montessori School w Katowicach.

Jak się zgłosić?

Prace konkursowe, napisane w języku polskim lub angielskim (lub w obu tych językach), należy przesyłać od 15 lutego do 25 marca 2016 r. Więcej informacji na stronie internetowej lub w Regulaminie konkursu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)