Wygraj STAŻ w Sachs Trans International!

Jesteś studentem? Chcesz poznać branżę spedycyjną od podszewki? Teraz masz szansę wygrać płatny staż! Nie masz doświadczenia? Masz za to odpowiednie predyspozycje, umiejętności i wykształcenie umożliwiające jego zdobycie? Zgłoś się już dziś i zdobądź szansę na uzyskanie wsparcia od doświadczonych pracowników z dziedziny transportu i spedycji.

CO?  - Konkurs: 3-miesięczny staż w dziale spedycji SACHS TRANS International
KIEDY? - 01.07- 30.09.2021r.
GDZIE? - dział spedycji w SACHS TRANS International

Przedmiotem konkursu jest możliwość odbycia 3-miesięcznego stażu w dziale spedycji SACHS TRANS International (w okresie wakacyjnym) przez osobę, która z sukcesem przejdzie przez etapy rekrutacyjne.

1. Pierwszy etap – przesłanie CV i listu motywacyjnego.
2. Drugi etap – zadanie konkursowe.

Staż ma na celu przygotowanie osoby do pełnowymiarowej i profesjonalnej pracy w dziale spedycji.

SACHS TRANS International to rodzinna firma transportowa z 30-letnią tradycją. Trzy dekady w branży spedycji międzynarodowej to dla całej firmy czas sumiennej pracy, dzięki której odnaleźliśmy swoje miejsce na biznesowej mapie Europy.

Dla wszystkich zainteresowanych studentów.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem, spełnić jego warunki, a następnie do 30 kwietnia 2021r. złożyć aplikację za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rekrutacja@sachstrans.pl.

Regulamin konkursu.

Zebrane aplikacje poddane zostaną rzetelnej analizie. Spośród zgłoszeń wyłonieni zostaną kandydaci do drugiego etapu.