Wykład dot. finansowania nieruchomości

Data wydarzenia:
3 Kwiecień, 2019 - 17:00 - 19:00

Interesujesz się prawem transakcyjnym? Przyjdź na wykład dot. finansowania nieruchomości, który poprowadzą praktycy z Kancelarii Norton Rose Fulbright z Warszawy.

CO? – Wykład dot. finansowania nieruchomości
KIEDY? – 3 kwietnia 2019 r., w godz. 17.00 – 19.00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Prawa i Administracji
(Katowice, ul. Bankowa 11b), aula nr 7

Wykład będzie dotyczył finansowania nieruchomości z praktycznymi przykładami oraz kazusami. Zostanie on poprzedzony wstępem o pracy prawnika transakcyjnego oraz informacjami na temat możliwości odbycia praktyk w kancelarii.

Spotkanie poprowadzi mec. Igor Kondratowicz – prawnik z warszawskiego biura międzynarodowej kancelarii prawnej Norton Rose Fulbright pracujący w dziale bankowości i finansów.

Norton Rose Fulbright jest globalną firmą prawniczą. Świadczy pełny zakres usług prawnych na rzecz wiodących, globalnych przedsiębiorstw i instytucji finansowych.

Wykład adresowany jest do studentów prawa.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prowadzone są zapisy za pomocą formularza.

Zapisy trwają do 31 marca 2019 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)