Wykład „Wiarygodność Finansowa – co możesz zyskać?”

Data wydarzenia:
8 Maj, 2019 - 10:15 - 11:45

Zastanawiasz się jak zminimalizować ryzyko kredytowe? Weź udział w wykładzie „Wiarygodność Finansowa – co możesz zyskać?”, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji już 8 maja 2019 r.

CO? – Wykład „Wiarygodność Finansowa – co możesz zyskać?”
KIEDY? - 8 maja 2019 r., w godz. 10:15-11:45
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Prawa i Administracji, aula nr 3
(Katowice, ul. Bankowa 11b)

Wykład wprowadza w tematykę dotyczącą minimalizowania ryzyka kredytowego, zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony obrotu pieniężnego oraz zapobiegania nadmiernemu zadłużeniu. Poruszone zostaną również kwestie związane z ochroną tożsamości przed wyłudzeniami kredytów i pożyczek z wykorzystaniem cudzych danych osobowych.

Wykład realizowany w ramach współpracy z Biurem Informacji Kredytowej.

Prelegent: Pan Mateusz Zając
Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej, Nowoczesne Zarządzanie Biznesem
Od 2008 r. roku pracuje w Centrum Prawa Bankowego i Informacji, obecnie na stanowisku Regionalnego Kierownika w Krakowie. Członek Rady Programowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie do spraw współpracy ze Związkiem Banków Polskich w realizacji egzaminów Europejski Certyfikat Bankowca.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)