Wykład "Zawód audytora bez tajemnic."

Chcesz dowiedzieć się na czym polega zawód audytora? Weź udział w wykładzie "Zawód audytora bez tajemnic. Kim jest i czym się zajmuje audytor?", który poprowadzi specjalista z firmy PwC Polska.

CO? – wykład "Zawód audytora bez tajemnic. Kim jest i czym się zajmuje audytor?"
KIEDY? – 25 kwietnia 2023 r., o godz. 11.30
GDZIE? - online

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim wykładzie online Adama Solińskiego, Starszego Konsultanta w PwC Polska., pt.: "Zawód audytora bez tajemnic. Kim jest i czym się zajmuje audytor?".

Wykład online odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. o godz. 11.30  na platformie ClickMeeting.

Czas trwania wykładu: 60 minut + 10 min sesja pytań

Prowadzący wykład: Adam Soliński – Starszy Konsultant w PwC Polska

Tematyka wykładu:
Wykład przybliży uczestnikom jak wygląda ścieżka kariery w audycie, jak wygląda standardowy dzień audytora oraz czy audyt to tylko rachunkowość i sprawozdania. Co więcej, na koniec wykładu odbędzie się sesja Q&A, która pozwoli dopytać o co bardziej interesujące dla studentów aspekty.

Każdy uczestnik wykładu (zarejestrowany indywidualnie) otrzyma po wykładzie maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu.

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link - należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni, liczbę studentów na wykładzie (wpisać liczbę w przypadku, gdy wykład jest transmitowany w sali) oraz adres e-mail.

Rejestracja.

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.