Wykłady online organizowane przez Uniwersytet Kraju Saary

Nowe inicjatywy w ramach projektu Transform4Europe przed nami. Tym razem Uniwersytet Kraju Saary organizuje dwa wykłady z obszaru IT, które będą realizowane poprzez transmisję na żywo.

CO? – wykłady organizowane przez Uniwersytet Kraju Saary

O WYDARZENIACH
Serdecznie zapraszamy do udziału w dwóch wydarzeniach organizowanych przez Uniwersytet Kraju Saary.

Pierwsze wydarzenie to wykład pt. "Oprogramowanie komputerów kwantowych", który odbędzie się 9 maja 2023 r. w godzinach 17.00-18.30. Prelegentami będą: profesor Moritz Weber, profesor matematyki Heisenberga na Uniwersytecie Kraju Saary oraz Anurag Saha Roy, Dyrektor ds. Produktu w firmie Qruise GmbH.

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim w formule online. Link do wydarzenia: Dołącz do konwersacji (microsoft.com)

Drugie wydarzenie to wykład pt. "Promocja kompetencji międzykulturowych poprzez innowacyjne technologie uczenia się", który odbędzie się 11 maja 2023 r. w godzinach 17.00-18.30. Prelegentami będą profesor Michael Byram, światowej sławy ekspert w dziedzinie kompetencji międzykulturowych i badań nad nauczaniem języków oraz Amir Baradaran, założyciel CLT Creative Learning Technologies GmbH.

Więcej informacji o wydarzeniach.