XI Spotkanie Gospodarcze w RIG

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów na XI Spotkanie Gospodarcze, które odbędzie się 28 listopada 2012 r. w godz. 18:00 – 20:00 w Auli Multimedialnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15.

Jeżeli uważasz że stabilizacja młodego człowieka to tylko praca w firmie, to jesteś w błędzie! Czy słyszałeś o freelancerach? Są to ludzie, którzy dzięki ogromnej kreatywności, samodzielności, motywacji oraz odwadze łączą pracę zawodową z rozwojem osobistym i realizowaniem własnych pasji. Freelancer to w pełni zmobilizowany człowiek którego nie ogranicza cel:  praca na etat! Jest firmą sam dla siebie i doskonale wie jak utrzymać się na rynku dzięki swojemu zapałowi do pracy, samodyscyplinie oraz kreatywności.

Podczas dyskusji dowiesz się wielu praktycznych i przydatnych informacji, między innymi:

• Jakie są możliwości pracy podczas studiów?
• Co to jest freelancing i dlaczego jest idealny dla studentów?
• Jak rozpocząć pracę freelancera i w jakich obszarach?
• Sposoby wejścia w świat „wolnych strzelców” – czyli gdzie i jak można się zareklamować?
• Praca w domu – plusy i minusy freelancingu.

Swoimi doświadczeniami podzielą się zaproszeni eksperci:

Mariusz Buk - od 8 lat freelancer, współpracuje z firmą Extreme Coding w zakresie tworzenia specjalistycznego oprogramowania internetowego.

Łukasz Stanek - socjolog mediów i specjalista ds. PR. Obecnie freelancer z zakresu: digital painter i grafiki.
Adam Balion - twórca marki Instytut Wellness, trener i promotor Wellness – rozwoju osobistego i zdrowego trybu życia, prowadzi projekty szkoleniowe i marketingowe.

Prowadzący: Janusz Dramski - Przewodniczący Forum Młodych RIG w Katowicach, Przewodniczący Zarządu Górnośląskiej Rady Organizacji Młodzieżowych GROM

REJESTRACJA

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: projektyfm@rig.katowice.pl do 27 listopada 2012 r. do godz. 23:59. W tytule e-maila należy wpisać „XI Spotkanie gospodarcze”, a w treści imię i nazwisko, nazwę uczelni, e-mail oraz nr telefonu.
Decyduje kolejność zgłoszeń – limitowana ilość miejsc!

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.forummlodych.pl lub u koordynatora projektu:
Sawa Kozłowska: sawa.kozlowska@o2.pl, tel.  691 611 758