XX edycja konkursu firmy StatSoft Polska

Napisałeś pracę licencjacką, magisterską lub doktorską korzystając z programu Statistica? Weź udział w XX edycji konkursu na najlepszą pracę, którego organizatorem jest firma StatSoft Polska.

CO? – XX edycja konkursu firmy StatSoft Polska na najlepszą pracę doktorską i magisterską
APLIKACJA DO:  10 listopada 2017 r.

Rozpoczęła się XX edycja konkursu organizowanego przez StatSoft Polska na najlepszą pracę doktorską i magisterską. Do konkursu kwalifikują się prace doktorskie, magisterskie i licencjackie, w których wykorzystano program Statistica, niezależnie od dziedziny i uczelni, na której praca powstała. Patronat nad konkursem sprawuje Polskie Towarzystwo Statystyczne, a w skład Komisji Konkursowej wchodzą profesorowie czołowych polskich uczelni, którzy są cenionymi specjalistami w zakresie zastosowań analizy danych w badaniach naukowych.

Na uczestników konkursu czekają wartościowe nagrody. Oprócz prestiżu związanego z wygraniem cenionego w środowisku konkursu i możliwości wystąpienia na konferencji StatSoft, laureaci otrzymują nagrody pieniężne (nagrody otrzymują zarówno autorzy, jak i promotorzy nagrodzonych prac). Nagradzane są również wydziały promujące nagrodzone prace.

W obecnej edycji konkursu przewidziano następujące nagrody dla autorów, promotorów i wydziałów:

• Pula nagród dla autorów i promotorów prac to 10 000 tys. zł. Nagrody zostaną podzielone pomiędzy autorów i promotorów prac.
  • Nagrody dla wydziałów promujących nagrodzone prace: Szkolenie zamknięte dla grupy pracowników wydziału wybrane z oferty kursów organizowanych przez StatSoft Polska.

StatSoft Polska jest dystrybutorem programów z rodziny Statistica w Polsce. Przez ponad 20 lat działa w strukturach Statistica i specjalizuje się w analityce danych.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace doktorskie i magisterskie przygotowane w polskich wyższych uczelniach i instytucjach naukowych, które przed upływem terminu zgłoszenia zostały obronione lub też otrzymały pozytywne recenzje i został wyznaczony termin ich obrony.

Termin zgłoszenia upływa 10 listopada 2017 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie konkursu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (2 votes)