Young Tech Festival 2020

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już w piątek odbędzie się Young Tech Festival! Jest to już piąta edycja corocznej konferencji IT zainicjowanej przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie we współpracy z firmą Microsoft oraz prowadzonej przez młodych ludzi sukcesu dla młodszych entuzjastów nowych technologii.

 

 


CO? – konferencja IT „Young Tech Festival”
KIEDY? – 24 kwietnia 2020 r., 15:00


O WYDARZENIU
Rok 2020 z uwagi na sytuację epidemiologiczną nakłada wiele ograniczeń – tegoroczna edycja konferencji „Young Tech Festival” odbędzie się online.

Główną ideą tego wydarzenia jest rozwój postawy biznesowej wśród młodych. „Young Tech Festival” ma na celu motywowanie uczestników do nabywania wiedzy, ale także do tworzenia własnych aplikacji, rozwijania technologii lub tworzenia rozwiązań, które rozwiążą problemy dotąd nierozwiązane. Do udziału w konferencji zapraszono prelegentów, którzy mają doświadczenie w skali międzynarodowej, często dzielą się swoją wiedzą w Internecie lub we współpracy z branżowymi liderami na rynku.

Konferencja zaczyna się o 15:00, pierwsze szkolenie "Czy mobilne aplikacje bankowe mogą być ładne?" poprowadzi Mateusz Zajac z VMLY&R.

Bezpośrednio po szkoleniu Izabela Kurzeja opowie o możliwościach, jakie daje Park Technologiczny WSEI w Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

O 18:00 miejsce mieć będzie debata „Dokąd zmierzamy w branży IT?”. Do dyskusji na ten temat zaproszeni zostali branżowi eksperci m.in. Piotr Gankiewica, pasjonat programowania i miłośnik open source, bloger, który od lat dzieli się swoją wiedzą na Youtube oraz konferencjach, Ilona Skarbowska, projektantka Use Experience & Strategii Cyfrowej, Damian Mazurek, CTO w Chmurowisku, pasjonat cloud computingu i sztucznej inteligencji oraz Dominika Walec, Head Of Growth w Foundation Supporting #OMGKRK: Krakow Startup Community.


O ORGANIZATORZE
Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie – krakowska uczelnia niepubliczna, działająca od 2000 roku, wpisana 14 kwietnia 2000 r. do rejestru uczelni niepublicznych, prowadzonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Celem uczelni jest głównie przygotowanie studentów do natychmiastowego podjęcia pracy w zakresie zarządzania, finansów lub informatyki. Na uczelni prowadzone są studia pierwszego stopnia (licencjackie), po których studenci mogą kontynuować edukację na studiach uzupełniających magisterskich.


DLA KOGO?
W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani.


SPOSÓB APLIKACJI
Szczegóły i zgłoszenia: https://ytf.wsei.edu.pl/

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego