Zacznij karierę poziom wyżej z EY!

EY poszukuje osób z wykształceniem prawniczym lub ekonomicznym do odbycia płatnych praktyk w Dziale Doradztwa Podsatkowego lub Prawnego.

EY stawia na rozwój indywidualny. Przez pierwsze 3 lata pracy zostaniesz objęty programem EYU, dzięki któremu będziesz mieć możliwość poznania specyfiki wszystkich obszarów doradztwa podatkowego. Pogłębisz wiedzę merytoryczną, zdobędziesz doświadczenie na różnorodnych projektach, rozwiniesz umiejętności miękkie pod czujnym okiem doświadczonego doradcy, który w odpowiednim momencie pomoże Ci również wybrać specjalizację. Na bazie solidnej specjalizacji z zakresu doradztwa podatkowego, zdobędziesz mocne fundamenty, aby stać się wszechstronnym doradcą biznesowym.

Do zespołów poszukiwane są osoby z wykształceniem prawniczym i ekonomicznym, a także wszyscy zainteresowani dziedziną prawa podatkowego. Istotna jest przedsiębiorczość, ambicja, pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć rozwoju.

Co czeka na Ciebie w EY?

• Zdobędziesz różnorodne doświadczenia biorąc udział w projektach dla klientów działających w różnych obszarach rynku.
  • Rozwiniesz swoją wiedzę w ramach spersonalizowanego programu kursów i szkoleń.
  • Otrzymasz cenne wsparcie dzięki coachingu i mentoringu ze strony najlepszych ekspertów na rynku.
  • Weźmiesz udział w programie EY Care & Wellness – to min. karty sportowe, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych.
  • Dla studentów studiów magisterskich przygotowaliśmy płatne praktyki, a dla absolwentów stałą pracę.

Aplikuj do pracy lub na płatne praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego lub Prawnego do dnia 8 kwietnia 2015 r.

Więcej informacji na stronach www.ulozkarieremarzen.pl i www.ey.com.pl/kariera

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)