Zapraszamy Pracodawców do udziału w targach na Uniwersytecie Śląskim!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Pracodawców na "Jobs Spot 2014" w Katowicach, czyli jesienne targi kariery, organizowane we współpracy z HRM Institute, które odbędą się 19 listopada 2014 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

JobsSpot w Katowicach to możliwość przedstawienia oferty pracy, praktyk i staży studentom oraz absolwentom Uniwersytetu Śląskiego i innych śląskich uczelni, a także możliwość przeprowadzenia warsztatów i prezentacji.

JobsSpot w Katowicach to impreza organizowana we współpracy z HRM Institute, odbywająca się na terenie uczelni, dająca możliwość dotarcia z ofertą do tych studentów, którzy stanowią grupę docelową firmy.

JobsSpot w Katowicach to również okazja, żeby usiąść ze studentami do rozmów przy OKRĄGŁYM STOLE i w małym gronie odpowiedzieć na ich pytania oraz dać się poznać z innej strony.

Termin: 19 listopad 2014 r.
Miejsce: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)

Kontakt do organizatora:
Julia Bojanowska - HRM Institute - Koordynator Targów
e - mail: julia.bojanowska@hrminstitute.pl
tel.: 695 605 145

Więcej informacji na stronie imprezy.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)