"Zaprogramuj się na przyszłość"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się programowaniem? Możesz łatwo i bezpłatnie poszerzyć swoją wiedzę. Grupa Kapitałowa WASKO organizuje cykl spotkań IT "Zaprogramuj się na przyszłość". Zapisz się już dziś.
 


CO? – cykl spotkań IT pod hasłem „Zaprogramuj się na przyszłość”


O WYDARZENIU
Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w cyklu spotkań IT pod hasłem „Zaprogramuj się na przyszłość” organizowanych przez Grupę Kapitałową WASKO.

W rolę prelegentów wcielą się pracownicy – Eksperci GK WASKO, a uczestnicy będą mogli nie tylko posłuchać wykładów o interesującej tematyce, czy zabrać głos w dyskusji, ale także rozwiązać przygotowane case study. Jednym słowem – podnieść swoje kompetencje i poszerzyć wiedzę.

Jedyny koszt jaki trzeba ponieść to… swój czas.

Cały program to 11 spotkań w dwóch lokalizacjach: Gliwice (WASKO), Katowice (COIG). Uczestnicy sami zdecydują, które ze spotkań najbardziej ich interesują (można wybrać jedno, kilka lub wszystkie). Spotkania będą się odbywać średnio co dwa tygodnie od stycznia do maja 2020 r.


O ORGANIZATORZE
WASKO zajmuje się projektowaniem i integracją rozwiązań informatycznych, automatyki przemysłowej, telekomunikacji i elektroniki.


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona (do max 25 osób), dlatego o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego