zaPROJEKTUJ swoje wakacje z PROJEKTOREM!

Nie masz pomysłu lub pieniędzy na ciekawe wakacje? Wyjedź z PROJEKTOREM na wolontariat studencki i poprowadź zajęcia dla dzieci w wybranym przez Was miejscu w Polsce! Dostaniesz pieniądze na dojazd i materiały edukacyjne, a szkoła zapewni Ci nocleg i wyżywienie. Zobacz, jak to działa!

CO? - wolontariat w programie "PROJEKTOR - wolontariat studencki"

"PROJEKTOR - wolontariat studencki" to program, którego celem jest aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży ze wsi i małych miasteczek. Wolontariusze rozwijają pasje i zainteresowania, odkrywają talenty i potencjał drzemiący zarówno w dzieciach, jak i w nich samych!

Studenci-wolontariusze mają określoną ścieżkę rozwoju: realizację każdego z projektów poprzedzają szkolenia i warsztaty z zakresu pracy z młodzieżą i zarządzania projektami.

Autorem i Fundatorem programu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

W programie mogą wziąć udział studenci wszystkich kierunków, z różnych uczelni na terenie całego kraju. Możesz zgłosić się pojedynczo lub skompletować cały zespół swoich znajomych (od 2 do 6 osób). Wspólnie łatwiej będzie wam wymyślić tematykę zajęć, którą chcielibyście realizować w projekcie. Jeśli nie masz pomysłu, to nie martw się - zajrzyj do bazy inspiracji na stronie.

Żeby zgłosić się do projektu musisz:

• skompletować swój zespół,
  • wybrać miejsce waszego projektu,
  • przygotować się na wyjazd,
  • zaprojektować dla siebie i dzieci niezapomniane wakacje!

Więcej informacji znajdziesz na stronie.