Zdobądź doświadczenie podczas VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2015

Organizatorzy zapraszają studentów uczelni wyższych do współpracy w ramach nowego projektu skierowanego do młodych ludzi, który będzie realizowany podczas VII edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego (20-22 kwietnia 2015 r.).

Projekt EEC – Liderzy przyszłości (EEC – Leaders of Tomorrow) to przedsięwzięcie mające na celu zwiększenie udziału młodych w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej.

Poszukiwane są osoby ambitne, które nie boją się wyzwań, chcą poznać pracę przy organizacji międzynarodowych spotkań, posługują się językami obcymi, interesują się tematyką międzynarodową oraz pragną rozwijać się zawodowo.

Współpraca przy organizacji Kongresu umożliwi:

• zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji jednej z najważniejszych imprez gospodarczych
  • w Europie Środkowej
  • otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Kongresie
  • przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i Świata
  • nawiązanie ciekawych kontaktów.

Organizator zapewnia opiekę doświadczonych pracowników.

Zakres obowiązków:

• pomoc przy organizacji Kongresu
  • czuwanie nad przebiegiem spotkań w obiektach konferencyjnych
  • opieka nad gośćmi Kongresu oraz zagranicznymi delegacjami
  • praca w grupach zadaniowych
  • realizacja zadań powierzonych przez organizatorów.

Wymagania:

• odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • zaangażowanie
  • zdolności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza. Na aplikacje czekamy do 3 marca 2015 r.

Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie w zakładce projektu EEC – Liderzy przyszłości (inicjatywa "współpraca").