Złota Odznaka dla kierownik Biura Karier UŚ!

Wczoraj, 11 lipca 2016 r., odbyło się uroczyste wręczenie Złotych i Srebrnych Odznak "Za zasługi dla Uniwersytetu Śląskiego". Wśród osób zasłużonych dla rozwoju uczelni znalazła się kierownik Biura Karier - Agnieszka Dunaj.

CO? - gala wręczenia Złotych i Srebrnych Odznak za zasługi dla Uniwersytetu Śląskiego

Odznaczeniami, przyznawanymi przez Senat Uniwersytetu Śląskiego, honorowane są osoby lub instytucje szczególnie zasłużone dla rozwoju uczelni. Zgodnie z tradycją wręczenia odznak dokonał JM Rektor prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

Złotą Odznakę dla osób zasłużonych dla rozwoju uczelni otrzymała m.in. kierownik Biura Karier - Agnieszka Dunaj.

Pękamy z dumy i życzymy naszej szefowej dalszych sukcesów zawodowych! :-)
Pracownice Biura Karier UŚ

Więcej zdjęć z gali na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.7 (6 votes)