Zostań ambasadorem Blasting News!

Zostań ambasadorem Blasting News! Ambasadorzy magazynu Blasting News mają szansę zdobyć międzynarodowe doświadczenie marketingowe i uczestniczyć w rozwijaniu jednego z najprężniej rozwijającego się startupu na świecie.

Najaktywniejsi ambasadorzy Blasting News Poland płynnie posługujący się językiem obcym, zostaną zaproszeni do reprezentowania zagranicznych edycji Blasting News na swojej uczelni.

Główne zadania:

• Aktywna reprezentacja magazynu Blasting News w środowisku akademickim,
  • Wsparcie w działaniach promocyjnych oraz możliwość realizacji samodzielnych działań,
  • Współorganizacja i prowadzenie spotkań ze studentami,
  • Możliwość przygotowywania raz w tygodniu tematu dnia – materiał publikowany na stronie głównej Blasting News Poland.

Kogo szuka firma?

• Studentów II, III lub IV roku aktywnie działający w kołach naukowych lub organizacjach studenckich,
  • Osób, które cechuje kreatywność i determinacja do działania,
  • Osób posiadających umiejętności przedsiębiorcze,
  • Tech-savvy – z doskonałą znajomością social media oraz zamiłowaniem do dziennikarstwa internetowego,
  • Osób z nienaganną znajomością języka polskiego i lekkim piórem.

Korzyści:

• Nauka skutecznego wykorzystywania technologii i social media w pracy dziennikarza, w tym nauka zasad SEO,
  • Szlifowanie warsztatu dziennikarskiego – przygotowywanie raz w tygodniu tematu dnia + stałe wynagrodzenie za opublikowany materiał,
  • Ambasadorzy zainteresowani karierą dziennikarską dołączą do zespołu redaktorskiego Senior Blaster.

Prześlij kreatywną prezentację swojej kandydatury na adres polska@blastingnews.com

Mile widziane krótkie materiały wideo. Jeśli masz inny pomysł, śmiało wybierz najlepszy sposób i wyraź siebie! Przedstawiciele firmy skontaktują się mailowo z najlepszymi kandydatami zapraszając na spotkanie wirtualne przez Skype.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, napisz na adres polska@blastingnews.com