Zostań Ambasadorem McKinsey & Company na swojej uczelni!

Jeśli jesteś studentem/studentką minimum 2 roku, aktywnie uczestniczysz w życiu swojej uczelni, interesujesz się konsultingiem i chcesz zdobyć doświadczenie współpracując z McKinsey & Company - zapraszamy!

Bycie Ambasadorem firmy McKinsey & Company to możliwość reprezentowania firmy konsultingu strategicznego o najdłuższych na świecie tradycjach. W zakres Twoich obowiązków będzie wchodziło informowanie studentów o projektach rekrutacyjnych oraz edukacyjnych, które obecnie realizuje firma, ale także współtworzenie tych projektów.

Aplikacje przyjmujmowane są do 15 lipca br. na adres rekrutacja@mckinsey.com. W tytule maila zawierającego CV oraz jednostronicowy list motywacyjny powinna znaleźć się nazwa uczelni kandydata.

Zapraszamy!