Zostań Ambasadorem PwC i "Grasz o staż"

Rozpiera Cię energia? Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz zrobić coś więcej na swojej uczelni? Zostań Ambasadorem PwC i "Grasz o staż" i wykorzystaj swój potencjał! Aplikuj do 18 maja 2014 r.

Jeśli dobrze znasz swoją uczelnię, jesteś studentem I roku studiów uzupełniających magisterskich, studentów I,II, III lub IV roku jednolitych studiów magisterskich, studiujesz finanse, ekonomię, IT, prawo lub inny kierunek, ale to dla Ciebie za mało i chcesz zwiększyć swoje kompetencje – dołącz do PwC!

"Bycie Ambasadorem to dobry sposób na użyteczne zagospodarowanie swojego wolnego czasu podczas studiowania". – podsumowuje swój udział w programie Ada Gawrysiak, studentka Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. – "Poznałam ciekawych ludzi, rozszerzyłam swoje kontakty, a jednocześnie zobaczyłam jakie wymagania stawiają pracodawcy przyszłym pracownikom".

Czym zajmuje się Ambasador?
To proste: do Twoich zadań będzie należało m. in.: zorganizowanie warsztatów, seminariów i innych spotkań PwC ze studentami, reprezentowanie firmy podczas targów pracy, wsparcie promocji w mediach społecznościowych oraz realizacja własnych pomysłów wspierających promocję PwC. W trakcie trwania Programu oferujemy całoroczny mentoring i pomoc przy organizowaniu wydarzeń na Twojej uczelni. Weźmiesz również udział w specjalnie przygotowanych dla Ambasadorów spotkaniach i szkoleniach. A na najlepszych Ambasadorów czekają nagrody.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!
Aby zgłosić swój udział w rekrutacji, wypełnij formularz aplikacyjny i załącz CV na stronie - nr ref.: CS1622.

Na Twoje zgłoszenie czekają do 18 maja 2014!
Masz problem z wypełnieniem aplikacji? Skontaktuj się z nami: kariera@pl.pwc.com.