Zostań pracownikiem informacyjnym przy Szczycie Cyfrowym ONZ!

Chciałbyś być częścią Szczytu Cyfrowego ONZ? Interesuje Cię, jak od kulis wygląda organizacja tak prestiżowego wydarzenia? Możesz przyczynić się do jego sukcesu – wystarczy, że zgłosisz się do pełnienia obowiązków w charakterze służby informacyjnej!

CO? – praca w służbie informacyjnej przy Szczycie Cyfrowym ONZ – IGF 2021
KIEDY? -  6-12 grudnia 2021 r.

IGF (Internet Governance Forum/Światowe Forum Zarządzania Internetem) to międzynarodowe spotkanie z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych, umożliwiające globalną dyskusję o rozwoju internetu. Jest miejscem wymiany myśli i doświadczeń w zakresie zarządzania internetem.

W Światowym Forum Zarządzania Internetem 2021 udział wezmą ustawodawcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele świata nauki i organizacji pozarządowych. Kilka tysięcy osób z całego globu będzie dyskutować o możliwościach i wyzwaniach stawianych przez internet, a także sposobach pełnego wykorzystania jego potencjału.

Polska po raz pierwszy będzie gospodarzem organizowanego przez ONZ Szczytu Cyfrowego -  Forum Zarządzania Internetem. Wydarzenie, którego organizatorem jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, odbędzie się w dniach 6-10 grudnia 2021 roku, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Warto pamiętać, że Szczyt Cyfrowy ONZ nie kończy się 10 grudnia. 10-12 grudnia odbędzie się tzw. IGF After Party - weekend pełen innowacyjnych dyskusji i ciekawych aktywności dla młodych programistów z całego świata!

Do pracy przy wydarzeniu poszukiwane są osoby, których zadaniami będzie m.in.:

• informowanie;
  • kierowanie;
  • pomoc uczestnikom konferencji w poruszaniu się po obiekcie;
  • dbałość o bezpieczeństwo.

Oferta skierowana jest do wszystkich osób pełnoletnich, które dysponują czasem w określonym terminie (6-12 grudnia br.) oraz w stopniu komunikatywnym posługują się językiem angielskim. Wymagana jest niekaralność, a status ucznia/studenta będzie mile widziany.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z panem Karolem Baranowskim: tel. 510 011 968, k.baranowski@impel.pl.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)