Zostań programist(k)ą w środowisku JAVA lub C++!

Biegle posługujesz się komputerem? Chcesz nauczyć się najbardziej poszukiwanych przez pracodawców technologii programistycznych? Weź udział w szkoleniach w ramach jednego z projektów: "To nie sen... to JAVA" lub "Plusy dodatnie: Programista C++"!

Na czym polega Projekt?
W ramach projektu realizowane są dwa szkolenia - z zakresu programowania w środowisku JAVA lub w środowisku C++. Szkolenia są realizowane w formie naprzemiennie następujących po sobie mini-wykładów oraz ćwiczeń praktycznych.

Kto może wziąć udział w Projekcie?
Projekt jest skierowany do osób zatrudnionych w mikro lub małych przedsiębiorstwach, a także osób samozatrudnionych z terenu województwa śląskiego. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zameldowanie na terenie województwa śląskiego oraz praca w wybranych branżach (o szczegóły należy pytać telefonicznie).

Jaki jest koszt uczestnictwa w Projekcie?
Szkolenie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałalnia 8.1.1.: Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Dla osób pracujących szkolenie jest bezpłatne.

Jak dostać się do Projektu?
Osoby chętne do uczestnictwa w szkoleniu proszone są o kontakt telefoniczny w dni pracujące, w godzinach 11-19 pod numerem: 32 707 10 94, lub tel. kom. 518 707 042 w celu umówienia terminu wypełnienia wymaganych dokumentów i napisanie testu wstępnego w oddziele firmy w Katowicach.

Więcej informacji na stronie.