Zostań Tutorem Akademii Przyszłości

Akademia Przyszłości to ogólnopolski program, który pomaga dzieciom w potrzebie. Dzieciom, które mimo młodego wieku mają za sobą trudne historie i które potrzebują nie tyle rzeczy, co drugiego człowieka. Kogoś, kto w nie uwierzy i nauczy wygrywać. W Akademii kimś takim jest Tutor - wolontariusz, który regularnie spotyka się z dzieckiem i pracuje w ramach wypracowanej i sprawdzonej metodologii - tzw. Systemu Motywatorów Zmiany.

1 czerwca ruszyła Kampania Zostań Tutorem, do której chcielibyśmy zaprosić wszystkich studentów.

Dzięki Akademii 5 981 dzieci otrzymało mądrą pomoc. Akademia działa w 23 miastach w całym kraju. W ciągu 10 lat pracy z dziećmi spędziliśmy z nimi w sumie 314 003 godzin, czyli prawie 36 lat.

Mamy 1800 dzieci, które potrzebują drugiego człowieka. To Ty możesz zmienić dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Zostań odkrywcą, by pokazać światu ich mocne strony... Po prostu Zostań Tutorem!

Czekają na Twoje zgłoszenie!

Aplikuj jeśli:

• Jesteś studentem (lub absolwentem do 30 roku życia po studiach).
  • Jesteś odpowiedzialny kończysz to czego się podejmujesz – doprowadzasz do końca.
  • Jesteś ciekawy świata i ludzi, którzy Cię otaczają.
  • Wyzwania są dla Ciebie szansą na rozwój, a wygrana nakręca Cię do dalszego działania.
  • Lubisz działać, a nie czekać aż samo się stanie.

Co zyskasz?

• Rozwiniesz najbardziej cenione na rynku pracy umiejętności: praca w zespole, komunikatywność, zdolności interpersonalne, organizacja własnego czasu.
  • Możesz sprawdzić się w nowych ścieżkach rozwoju, np. szkolenia, promocja, zarządzanie.
  • satysfakcję z pomocy dziecku - Współpraca z Tobą pozwoli mu poczuć się ważnym i wartościowym.
  • Pracę w jednym z najlepszych programów społecznych w Polsce.

Co robi Tutor?

• Zostaje mentorem i przyjacielem małego studenta Akademii.
  • Organizuje wydarzenia dla dzieci, tak by każde z nich poczuło się wyjątkowe.
  • Wygrywa! Osiąga sukcesy i te małe i te duże.
  • Swoimi działaniami i postawą buduje silną organizację.
  • Odkrywa potencjał w sobie i w dziecku.
  • Inspiruje!

Zgłoś się poprzez stronę.

Wypełnij formularz. Zostań Tutorem w swoim mieście!

Na zgłoszenia czekają do 12 października 2014 r.