Zostań wolontariuszem i pomóż w nauce!

Dołącz do Armii Wolontariuszy i pomóż dzieciom i młodzieży z Szopienic w ramach Programu Profilaktycznego Przeciwdziałania Niedostosowaniu Społecznemu Dzieci i Młodzieży "SZANSA".

Stowarzyszenie Mocni Razem przy współpracy z MOPS w Katowicach – Centrum Aktywności Lokalnej w Szopienicach poszukuje wolontariuszy do indywidualnej pomocy w nauce dzieciom oraz młodzieży z Szopienic ze wszystkich przedmiotów szkolnych.

•  TO TY DECYDUJESZ Z JAKIEGO PRZEDMIOTU CHCESZ POMÓC - zajęcia odbywają się na terenie szkoły od poniedziałku do czwartku w godz. od 16:00 do 19:00,
  •  TO TY DECYDUJESZ W JAKIM DNIU I O KTÓREJ GODZINIE MOŻESZ UDZIELAĆ KOREPETYCJI,
  •  TO TY DECYDUJESZ CZY CHCESZ PRACOWAĆ Z DZIECKIEM ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ, Z GIMNAZJUM LUB SZKOŁY ŚREDNIEJ.

Jeśli masz 2 godziny czasu w tygodniu wykorzystaj go do pomocy dzieciom i młodzieży, przyłącz się do programu realizowanego od ponad 13 lat w Szopienicach.
Napisz w celu umówienia na rozmowę: tpps10szansa@interia.pl lub zadzwoń nr tel.: 697 086 533 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Stowarzyszenie zapewnia wsparcie merytoryczne ze strony pracowników, możliwość uczestniczenia w szkoleniach, stały kontakt telefoniczny oraz mailowy. Z każdym wolontariuszem zawiera porozumienie, wystawia opinię oraz wydaje zaświadczenia o udziale w programie.

Więcej informacji na stronie  w zakładce "Wolontariat - pomoc w nauce".