Zostań wolontariuszem konferencji Narodowego Kongresu Nauki!

Zostań wolontariuszem konferencji Narodowego Kongresu Nauki w Katowicach! 26 i 27 stycznia 2017 r. Uniwersytet Śląski z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego organizuje konferencje programową w ramach Narodowego Kongresu Nauki pt. "Ścieżki kariery i rozwój młodej kadry naukowej".

CO? - konferencja "Ścieżki kariery i rozwój młodej kadry naukowej"
KIEDY? - 26 i 27 stycznia 2017 r.
GDZIE? - Międzynarodowy Centrum Kongresowym w Katowicach oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego

O KONFERENCJI
To czwarta z cyklu konferencji programowych poprzedzających Narodowy Kongres Nauki, który odbędzie się jesienią 2017 roku. Pierwszy dzień odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a drugi na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.
To prestiżowe i duże wydarzenie, które nie powiedzie się bez wsparcia wolontariuszy.

POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE!
Strefy działań wolontariuszy:

• Audytorium w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach – miejsce, gdzie 26 stycznia 2017 r. odbywać się będą wykłady, seminaria.
  • Aula na Wydziale Prawa i Administracji – miejsce, gdzie 27 stycznia 2017 r. odbywać się będą wykłady, seminaria.
  • Biuro konferencji w Międzynarodowym Centrum Kongresowym – miejsce przygotowań konferencji, rejestracji oraz udzielania informacji o konferencji uczestnikom, partnerom oraz mediom w dniu 26 stycznia 2017 r.
  • Biuro konferencji na Wydziale Prawa i Administracji UŚ – miejsce przygotowań konferencji, rejestracji oraz udzielania informacji o konferencji uczestnikom, partnerom oraz mediom w dniu 27 stycznia 2017 r.
  • Sale konferencyjne w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach – miejsca, gdzie 26 stycznia 2017 r. będą się odbywać sesje panelowe.
  • Sale wykładowe w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach – miejsca, gdzie 26 stycznia 2017 r. będą się odbywać sesje panelowe.

Dla wolontariuszy gwarantujemy:

• pisemne porozumienie wolontariackie,
  • ubezpieczenie NNW,
  • przygotowanie stanowiskowe i wsparcie koordynatora wolontariatu,
  • poczęstunek podczas działań,
  • zaświadczenie o współpracy,
  • przyjazną atmosferę pracy, niezapomniane emocje, możliwość poznania ciekawych osób, możliwość zdobywania doświadczeń w organizacji dużych imprez edukacyjnych i naukowych.

APLIKACJA
Osoby zainteresowane zdobyciem doświadczenia w pracy wolontariusza proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Na zgłoszenia czekamy do 16 stycznia 2017 r.

W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości prosimy o kontakt o kontakt z Działem Promocji UŚ: 32 359 20 41; e-mail: nknkatowice@us.edu.pl.

• 20 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne.

Szczegółowe informacje na temat Narodowego Kongresu Nauki  znajdują się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 2.7 (3 votes)