ARK: "Jak urealnić i wdrażać swoje cele w życiu?"

Data wydarzenia:
18 Sierpień, 2015 - 09:00 - 17:00
19 Sierpień, 2015 - 09:00 - 17:00

Wyjątkowo już jutro ruszają zapisy na dwudniowe sierpniowe szkolenie z cyklu Akademia Rozwoju Kariery, pt. „Jak urealnić i wdrażać swoje cele w życiu?”, które odbędzie się 18 i 19 sierpnia 2015 r. w godz. 9:00 - 17:00. Dzięki szkoleniu dowiesz się co zrobić, aby swoje cele przekuć na konkretne działania i jak przejść od planu do realizacji.

Po warsztacie uczestnik:

• będzie wiedział, jakich narzędzi użyć, aby wyznaczyć istotne obszary do pracy nad zmianą i wyznaczyć sobie cele osobiste i zawodowe;
  • będzie wiedział, jak urealnić i skonkretyzować swoje cele przy użyciu metod coachingowych;
  • zdobędzie wiedzę na temat mechanizmów działania nawyków w swoim życiu i jak ją wykorzystać do wprowadzenia celów długoterminowych;
  • umiejscowi i sprawdzi swoje cele w perspektywie długoterminowej;
  • opracuje konkretny długoterminowy plan wdrożenia nowego działania nawykowego, który przybliży go do postawionego celu;
  • wzmocni swoją pewność siebie o determinację w kontekście zaplanowanych działań.

Szkolenie poprowadzi Pani Martyna Broda – certyfikowany trener. Szkolenie objęte będzie superwizją.

SZKOLENIE: „Jak urealnić i wdrażać swoje cele w życiu? Co zrobić, aby nasze cele przekuć na konkretne działania? Jak przejść od planu do realizacji?
DATA: 18 i 19 sierpnia 2015 r., w godz. 9:00 - 17:00
ZAPISY WYJĄTKOWO OD: 28 lipca 2015 r. do 11 sierpnia 2015 r. (ze względu na objęcie szkolenia superwizją), tel. 32 359 19 82
MIEJSCE: Studencka Strefa Aktywności, s. 133 (Rektorat UŚ, ul. Bankowa 12 w Katowicach)

Liczba miejsc jest ograniczona! Pamiętaj! Jeśli wiesz, że możesz nie pojawić się na szkoleniu poinformuj o tym Biuro Karier!

Więcej informacji na temat szkoleń organizowanych w ramach Akademii Rozwoju Kariery na stronie. Harmonogram do pobrania na stronie.