ARK, szkolenie: "Jak skutecznie porozumiewać się w zespole?"

Data wydarzenia:
17 Lipiec, 2013 - 09:00 - 14:00

Zapraszamy do udziału w Akademii Rozwoju Kariery Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Akademia Rozwoju Kariery (ARK) to nowy cykl wakacyjnych szkoleń poświęconych rozwojowi zawodowemu i osobistemu.

Jej uczestnicy będą szkolić się w takich obszarach, jak: komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, przedsiębiorczość. Będą to więc umiejętności i kompetencje obecnie najczęściej poszukiwane przez pracodawców.

Dla kogo powstała Akademia?
Jest to projekt skierowany do studentów i absolwentów UŚ chcących zwiększyć swoje szanse na rynku pracy oraz poszukujących nowych umiejętności i kontaktów osobistych.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu:

"Jak skutecznie porozumiewiać się w zespole?"

Prowadzący:
Agnieszka Dunaj

Kiedy?
17 lipca 2013r., godzina 9.00 – 14.00

Gdzie?
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, Katowice ul. Bankowa 14, sala 415

Zapisy trwają pod nr tel.: 32 359 20 32

Jest to szkolenie dla wszystkich, którzy zainteresowani są komunikacją w zespole, efektywnym funkcjonowaniem w grupie i świadomym podejściem do pracy zespołu. Szkolenie obejmie następujące zagadnienia:

• Cechy charakterystyczne grup.
  • Etapy budowania zespołu i elementy budujące zespół.
  • Bariery w komunikacji i zniekształcenia w postrzeganiu.
  • Komunikacja nastawiona na współpracę i budowanie relacji.
  • Role zespołowe.
  • Działanie efektywnego zespołu.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, który dostępny jest tutaj.

Poznaj kolejne szkolenia w ramach ARK