Jesienne MOBILNE TARGI KARIERY 2021

Mobilne Targi Kariery już wkrótce! Zobacz co tej jesieni przygotowaliśmy dla Ciebie! Spotkaj się z potencjalnymi pracodawcami i zobacz co mają dla Ciebie!

CO? – Mobilne Targi Kariery
KIEDY? – 22 listopada – 26 listopada 2021 r.
GDZIE? – platforma www

Podczas wydarzenia zaprezentują się:

Każde spotkanie będzie miało inny charakter.

Odbędą się m.in. prezentacje firm i aktualnych procesów rekrutacyjnych, warsztaty z autoprezentacji prowadzane przez doradcę zawodowego z Biura Karier, warsztaty z zakresu Figmy, webinar dotyczący staży w Parlamencie Europejskim oraz szkolenie z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej.

Pracodawcy przedstawią oferty skierowane do studentów wszystkich kierunków studiów.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wydarzenie skierowane jest do osób poszukujących pracy, praktyk, wolontariatu, zainteresowanych rozwojem zawodowym.

Na każde spotkanie obowiązują indywidualne zapisy.

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe już wkrótce na stronie Biura Karier.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)