"Mgr to za mało, zainwestuj swój czas w doświadczenie"

Data wydarzenia:
17 Październik, 2011 - 11:00 - 13:00

Biuro Karier zaprasza do udziału w kolejnym szkoleniu z zakresu umiejętności miękkich - „Mgr to za mało, zainwestuj swój czas w doświadczenie”.  Tym razem warsztaty obejmą tematykę pracy w zespole, komunikacji międzyludzkiej oraz podstaw managerskich i zostaną poprowadzone przez specjalistę z firmy i – Team.

i-Team jest holdingiem, organizacją grupującą, samodzielne pod względem prawnym, podmioty gospodarcze, zespołem zasobów ludzkich zajmującym się rozwijaniem przedsiębiorczości na rynku pracy.

Szkolenie będzie poprowadzone metodą warsztatową w oparciu o praktykę. Podczas szkolenia uczestnik dowie się jak współdziałać w grupie, na czym polega efektywna komunikacja, jak zostać skutecznym managerem.

Uczestnicy zdobędą certyfikat uznawany na rynku pracy.

Szkolenie odbędzie się 17 października 2011 roku w godzinach 11.00 – 13.00, w Auli K. Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12).

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie telefonicznego zapisu pod numerem telefonu  (32) 359 20 32. Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy rozpoczynają się na tydzień przed szkoleniem tj. 10 października 2011 roku.

Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń.