Mobilne Targi Kariery - marzec 2021

Zastanawiasz się jak pokierować swoją karierą? Zatrudnienie w firmie, wolontariat, a może własna działalność gospodarcza? Już wkrótce będziesz mógł zweryfikować swoje plany. Weź udział w Mobilnych Targach Kariery, które odbędą się w dniach 17-23 marca 2021 r.

CO? – Mobilne Targi Kariery
KIEDY? – 17-23 marca 2021 r.
GDZIE? – platforma www

"Mobilne Targi Kariery" – to formuła targów online w postaci spotkań informacyjno-rekrutacyjnych z pracodawcami. Targi skierowane są do wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego.

Każdego dnia spotkasz innego pracodawcę.

Każde spotkanie będzie miało inny charakter.

Pracodawcy przestawią oferty skierowane do studentów wszystkich kierunków studiów.

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się w powyższych linkach dotyczących indywidualnych spotkań.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wydarzenie skierowane jest do osób poszukujących pracy, praktyk, wolontariatu, zainteresowanych rozwojem zawodowym.

Na każde spotkanie obowiązują indywidualne zapisy.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3.9 (7 votes)