Mobilne Targi Kariery na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska

Spotkaj pracodawcę na swoim wydziale! Zaprezentuj się jako przyszły pracownik bądź praktykant! Weź udział w mobilnych targach kariery "Szybki Szpil" 21 marca 2019 r. organizowanych przez Biuro Karier UŚ w holu Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ przy ulicy Bankowej 9 w Katowicach.

CO? - Mobilne Targi Kariery "Szybki Szpil"
KIEDY? - 21 marca 2019 r., 9:00 - 14:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
(Katowice, ul. Bankowa 9)

Udział w mobilnych targach kariery daje szansę poznania oczekiwań pracodawców, specyfiki procesu rekrutacji, a przede wszystkim zaprezentowania swojej kandydatury do pracy lub na praktyki.

Podczas "Szybkiego Szpilu" na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska spotkasz się z:

Biuro Karier UŚ wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej. Z kolei pracodawcom oferuje możliwość zaistnienia w świadomości studentów i absolwentów, a także pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

Zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska (i nie tylko!) zainteresowanych rozwojem swojej kariery.

Spotkanie ma charakter otwarty.

Mobilne Targi Kariery organizowane są w ramach projektu "Studia i co dalej - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy" dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.