Nowość w Biurze Karier: Coaching

Coś Cię trzyma? Masz wrażenie, że stoisz w miejscu, a chciałbyś rozwinąć skrzydła? Wystartuj z coachem! Umów się na spotkanie coachingowe i zmień coś w swoim życiu!

Kiedy coaching?

Coaching może Ci pomóc w sytuacji, gdy:

• stoisz w miejscu i nie wiesz, jak ruszyć do przodu,
  • chcesz się zmotywować i zacząć działać, by rozwijać swoje życie zawodowe,
  • chcesz przezwyciężyć własne ograniczenia i przekonania,
  • próbujesz odzyskać równowagę między życiem prywatnym a zawodowym,
  • chcesz polepszyć efekty swojego działania,
  • wahasz się podejmując ważne dla Ciebie decyzje zawodowe.

Kto prowadzi coaching kariery w Biurze Karier UŚ?

Agnieszka Dunaj

Jestem menedżerem, trenerem i dyplomowanym coachem, od 15 lat zajmuję się wspieraniem ludzi w rozwoju zawodowym i rozwijaniem umiejętności psychospołecznych. W pracy najważniejsze jest dla mnie zaangażowanie i zmiana na lepsze, lubię obserwować pozytywne skutki swoich działań. Duży wpływ na to co robię zawodowo ma podejście oparte na dowodach naukowych. Stale podnoszę swoje kompetencje, także w kierunku coachingu grupowego.

W swojej pracy jako coach kieruję się dobrem Klienta oraz uważnością w relacji z coachingowej. Cieszę się, kiedy mogę być świadkiem i wspierać odkrywanie zasobów przez Klienta, przechodzenia przez zmianę, podejmowania i realizacji czasami trudnych decyzji. O skuteczności coachingu przekonałam się osobiście i wciąż, podejmując decyzje korzystam z jego narzędzi.

W życiu poza pracą lubię spędzać aktywnie czas z rodziną, jeżdżę na rowerze i biegam, a równowagę pomaga mi utrzymać joga.

Małgorzata Chatys

Z wykształcenia psycholog, ale od kilku lat związana jestem z doradztwem zawodowym.  W pracy stawiam na otwartość, budowanie relacji i rozwój. Bliskie jest mi podejście coachingowe zakładające, że to człowiek sam wie najlepiej, co jest dla niego dobre. W 2015 roku zdobyłam certyfikat Coacha szkoły Noble Manhattan Coaching i dalej kształcę się w tym kierunku zgodnie ze standardami ICF.

W coachingu najbardziej cieszy mnie możliwość odkrywania w drugim człowieku jego potencjału, który może wykorzystać w ważnych dla siebie decyzjach. Moją pasją są podróże, a dzięki  coachingowi i pracy z drugim człowiekiem codziennie odkrywam nieznane.

W wolnym czasie uwielbiam spędzać czas z rodziną, ciesząc się z małych rzeczy i wspólnie poznając świat. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Jak umówić się na spotkanie coachingowe?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a coach skontaktuje się z Tobą, aby umówić termin spotkania.

Coaching jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy".