Oferta lub reklama w "Przewodniku"

Organizują Państwo ciekawe programy praktyk, stażów lub rozwoju i chcieliby Państwo dotrzeć z ofertą do kilkudziesięciu tysięcy studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego? Z myślą o takich ofertach powstał "Przewodnik po rynku pracy, praktykach, stażach i programach rozwoju" - kompendium wiedzy na temat cyklicznych inicjatyw organizowanych przez firmy z różnych branż.

Czym jest "Przewodnik po rynku pracy, praktykach, stażach i programach rozwoju?"

Pod koniec każdego roku akademickiego przeżywaliśmy "oblężenie" ze strony studentów zainteresowanych odbyciem letnich praktyk i staży. Z doświadczenia wiemy, że na początku swej kariery zawodowej studenci nie znają nazw i specjalizacji firm, które są zainteresowane ich zatrudnieniem.

Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom co roku wydajemy "Przewodnik...", w którym znajdują się:
- porady z zakresu szeroko pojętego planowania kariery,
- oferty praktyk, staży i programów rozwoju.

Każdy "Przewodnik..." ma inną fabułę i styl (np. w 2017 roku studenci odbyli podróż z Dużym Księciem po planetach Rekruterów, natomiast w 2016 roku przechodzili proces przemiany w Superbohaterów na rynku pracy), łączy je jednak ciekawa forma graficzna i możliwość aktywnego wypełniania zadań. Zachęcamy do przejrzenia poprzednich edycji:

Jakie oferty można zamieścić w "Przewodniku"?

Przede wszystkim oferty praktyk, staży i programów rozwoju, które odbywają się cyklicznie w firmie. Dodatkowo, możliwe jest umieszczenie logotypów i reklam, jednak zawsze powiązanych z ofertami inicjatyw o charakterze praktycznej nauki zawodu.

KONTAKT

W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: bk@us.edu.pl
lub telefonicznie: (32) 359 19 82.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.4 (5 votes)