Pierwsze szkolenie w ramach Akademii Protradera

Data wydarzenia:
25 Październik, 2013 - 11:30 - 14:30

Zapraszamy do udziału w pierwszym szkoleniu w ramach Akademii Protradera. Szkolenie „Zawód TRADER”, prowadzone przez specjalistów z firmy Protrader, odbędzie się 25 października 2013 roku w godzinach 11.30-14.30 w Sali 159 (dawna numeracja 99; II piętro) w rektoracie UŚ (ul. Bankowa 12) w Katowicach.

Akademia Protradera skierowana jest do osób, które pragną poznać najskuteczniejsze strategie inwestowania na giełdzie.

Plan szkolenia:

• narzędzia pracy tradera,
  • czas pracy tradera i najlepsze godziny handlu w tradingu,
  • przedmiot obrotu (rynki) – podział i charakterystyka,
  • trader indywidualny i trader w firmie proptradingowej (handlujący dla instytucji) – porównanie,
  • mocne i słabe strony pracy w tradingu.

Zapisy na szkolenie ruszają 18 października 2013 roku i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w szkoleniu jest równoznaczny z akceptację regulaminu.

Zapraszamy do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 3.5 (4 votes)