Pierwsze szkolenie w ramach Wakacji z karierą

Data wydarzenia:
5 Lipiec, 2012 - 09:00 - 15:00

W czwartek 28 czerwca o godzinie 7.30 ruszają zapisy na pierwsze szkolenie w ramach cyklu Wakacje z karierą: Efektywność osobista część pierwsza: automotywacja.

Prowadzone z użyciem metod aktywnych zajęcia, dedykowane będą motywacji wewnętrznej. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z podstawowymi teoriami motywacji i w konfrontacji z nimi, uzmysłowienia sobie mechanizmów leżących u podstaw własnych działań.

Jeden z elementów zajęć, stanowić będzie osobista analiza SWOT, połączona z określeniem własnych motywatorów i demotywatorów; dzięki czemu możliwa stanie się indywidualna odpowiedź na pytanie: Co zrobić, by bardziej chciało mi się chcieć?

Klamrą podsumowującą szkolenie, która równocześnie ma stanowić inspirację do poszukiwania nowych sposobów w motywowaniu samego siebie, będą przedstawione na zakończenie sylwetki znanych postaci ze świata biznesu.

Zajęcia poprowadzą:

Anna Rycman: doktor nauk humanistycznych, pracownik Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego, certyfikowany trener.

Katarzyna Grzybek: certyfikowany trener posiadający doświadczenie zarówno w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich i efektywności osobistej, jak i w treningach pamięci i koncentracji uwagi.

Warsztat odbędzie się 5 lipca 2012 roku w Auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego. Potrwa od godziny 9.00 do 15.00.

Zapisy odbywają się pod numerem telefonu (32) 359 – 20 – 32. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.