Pierwszy warsztat w nowym roku akademickim!

Data wydarzenia:
14 Październik, 2011 - 10:00 - 14:30

Innowacyjność drogą do sukcesu - warsztat kreatywnego rozwiązywania problemów

W piątek 14 października odbędzie się pierwszy z realizowanych w nowym roku akademickim warsztatów Biura Karier. Tym razem podczas zajęć, uczestnicy  będą mogli rozwinąć swoje umiejętności związane z kreatywnym rozwiązywaniem problemów.

W swoim życiu zawodowym i prywatnym spotykamy się z dziesiątkami różnego rodzaju problemów. Każdy z nas je ma i każdy stara się z nimi uporać na swój sposób. Jest jednak coś, co odróżnia w tej kwestii ludzi sukcesu od pozostałych. Ta cecha to szybkość i kreatywność w reakcji na sytuację problemową.

Celem warsztatu Innowacyjność drogą do sukcesu - warsztat kreatywnego rozwiązywania problemów ,,,, jest rozwijanie umiejętności przełamywania schematów myślowych w sytuacji problemowej oraz uruchomienie indywidualnego potencjału twórczego. W trakcie zajęć uczestnicy poznają metody szukania nowych, kreatywnych rozwiązań, nabędą podstawową wiedzę nt. kreatywności. Poznają też sposoby generowania nowych perspektyw patrzenia na sytuację problemową.

Warsztat poprowadzi Kamil Kurpierz - coach, trener, specjalista ds. marketingu.

Zajęcia odbędą się 14 października 2011 roku w Auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego, w godzinach 10.00 - 14.30.

Warunkiem uczestnictwa, jest dokonanie telefonicznego zapisu pod numerem telefonu (32) 359 - 20 - 32.  Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zapisy rozpoczynają się 7 października 2011 roku i będą trwały do zamknięcia listy uczestników.

Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń.