Program Corporate Readiness Certificate

Czy już wiesz jaką nową umiejętność nabędziesz w tym roku? Oracle, Mainframe, Cloud, Azure, Project Management, Design Thinking, SAP…? Zapisz się do programu CRC – Corporate Readiness Certificate. Czy wiesz, że po ukończeniu programu otrzymasz certyfikat, który daje Ci przewagę na rynku pracy? Jeśli chcesz podjąć wyzwanie już dziś, zapisz się na wybrany przez siebie kurs!

CO? – program Corporate Readiness Certificate
APLIKACJA DO: 13 lutego 2022 r.

O INICJATYWIE
Program CRC to cykl webinarów prowadzonych przez praktyków w biznesie i zakończony certyfikatem. Do wyboru jest ponad 30 szkoleń m.in. Oracle, Mainframe, Cloud, Azure, Project Management, Design Thinking, SAP i wiele innych.

Corporate Readiness Certificate jest już znaną marką na rynku pracy i wśród studentów akademickich.

Studenci ciężko pracują nad zdaniem egzaminów i uzyskaniem certyfikatu, lecz w zamian otrzymują unikalną możliwość podejrzenia świata biznesu i IT oraz codziennej pracy w największych światowych organizacjach. Uczą się najlepszych nowoczesnych metod pracy oraz mają możliwość przetestowania najnowszych technologii oraz systemów zarządzania.

Absolwenci Programu CRC, którzy ujęli w swoich CV certyfikat, zwiększają swoją wartość rynkową oraz szansę na potencjalne zatrudnienie poprzez wykazanie dodatkowej wiedzy i proaktywności.

Najlepsi studenci Programu co roku zapraszani są do podjęcia pracy tuż po programie bądź wzięcia udziału w programach praktyk bądź staży studenckich.

W tym roku program poprowadzą firmy: Kyndryl, ING Tech, EY i Accenture.

Lista tematów prowadzonych w języku polskim.

Tematy prowadzone w języku angielskim.

Zapisy będą trwały do 13 lutego 2022 r. i odbywają się poprzez stronę.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)