Projekt "STUDIA I CO DALEJ"

Pragniesz znaleźć pracę marzeń zaraz po studiach? Chciałbyś móc negocjować swoją pensję? Nie czekaj do zakończenie studiów. Już dziś umów się z naszym doradcą i zwiększ swoje szanse na rynku pracy! Aplikuj do projektu "Studia i co dalej - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy".

CO? - projekt "Studia i co dalej - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy"
KIEDY? - do 31 stycznia 2021 r.
GDZIE? - Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego (Studencka Strefa Aktywności, rektorat UŚ, pokój 120)

O PROJEKCIE
W ramach projektu możesz skorzystać z indywidualnego poradnictwa zawodowego związanego m. in. z przedsiębiorczością, które pomoże Ci rozpocząć swoją przygodę na rynku pracy.
W ramach doradztwa możesz liczyć m. in. na:

• pomoc w określeniu swoich celów zawodowych i zaplanowaniu kariery,
  • pomoc w określeniu swoich mocnych i słabych stron,
  • informacje, jak wygląda sytuacja na rynku pracy w Twojej branży,
  • doradztwo w przygotowaniu profesjonalnego CV i LM,
  • próbną rozmowę kwalifikacyjną,
  • informacje dotyczące współczesnych form rekrutacji i selekcji pracowników.

JAK SKORZYSTAĆ Z PROJEKTU?
W zależności od wydziału, na którym studiujesz wsparciem obejmie Cię jeden z naszych doradców.

- jeśli studiujesz na Wydziale: FilologicznymMatematyki, Fizyki i Chemii lub Pedagogiki i Psychologii Twoim doradcą jest:

- jeśli studiujesz na Wydziale: ArtystycznymEtnologii i Nauk o EdukacjiBiologii i Ochrony Środowiska lub Nauk Społecznych Twoim doradcą jest:

- jeśli studiujesz na Wydziale: Prawa i AdministracjiNauk o ZiemiInformatyki i Nauki o MateriałachTeologicznym lub Radia i Telewizji im. K. Kieślowskiego Twoim doradcą jest:

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE Z DORADCĄ?
Jeśli chcesz poznać możliwości rozwoju zawodowego, rozpocząć poszukiwanie pracy, zapytać o radę w pisaniu dokumentów aplikacyjnych lub przejść próbną rozmowę kwalifikacyjną – zadzwoń lub wyślij e-mail z:

• imieniem i nazwiskiem,
  • nazwą wydziału, na którym studiujesz,
  • rokiem studiów,
  • informacją o Twoim aktualnym statusie na rynku pracy,

na adres mailowy swojego doradcy z informacją, w jakiej sprawie chcesz się spotkać, a dostaniesz odpowiedź z propozycją terminu spotkania indywidualnego, na którym będziesz mógł opowiedzieć o swoich wątpliwościach, planach, aspiracjach.

Na podstawie tych informacji nasz doradca kariery wybierze metody, które w największym stopniu pomogą odpowiedzieć Ci na nurtujące Cię pytania. Spotkanie może być jedno, może też być ich kilka, ale każde z nich z pewnością wniesie nowe informacje do Twoich planów zawodowych.

Doradztwo jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy".

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)