"Studia... i co dalej?" w Instytucie Informatyki

Data wydarzenia:
14 Kwiecień, 2016 - 12:00 - 15 Kwiecień, 2016 - 13:00

Studiujesz na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach? Chcesz bez stresu nawiązywać kontakty i budować sojusze w pracy? A może myślisz o założeniu własnej firmy? Skorzystaj z projektu Studia… i co dalej? w Instytucie Informatyki w Sosnowcu!

Jak tworzyć modele biznesowe?

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają wszystkich studentów Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach na szkolenie Jak tworzyć modele biznesowe?. Szkolenie odbędzie się 14 kwietnia 2016 roku w godzinach 12:00 – 14:00 (s. B4) i będzie okazją do tego, żeby się dowiedzieć, w jaki sposób model biznesowy może skutecznie zastąpić biznesplan.

Dyplom w ręku – i co dalej?

Dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć jak wykorzystać umysł ścisły na rynku pracy, zapraszamy na spotkanie informacyjne Dyplom w ręku – i co dalej?, które odbędzie się 14 kwietnia 2016 roku w godzinach 14:00 – 15:30 (s. B4).

Jak stać się częścią zespołu w nowym miejscu pracy?

A jeśli chcecie odkryć, jaką rolę przyjmujecie w zespole i jak budować dobrą atmosferę w miejscu pracy, BK zaprasza na szkolenie Jak stać się częścią zespołu w nowym miejscu pracy?, które odbędzie się 15 kwietnia 2016 roku w godzinach 9:00 – 13:00 (s. B5).

Zapisy na szkolenie pod numerem telefonu: 32 359 19 82 lub 32 359 20 32. Dzwoń już dzisiaj – liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy również do śledzenia wydarzeń na naszym fanpage’u: Jak tworzyć modele biznesowe? oraz Jak stać się częścią zespołu w nowym miejscu pracy?

Harmonogram całego projektu Studia… i co dalej? dostępny tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)