Szkolenia BK: zarządzanie czasem i tworzenie modeli biznesowych

Data wydarzenia:
26 Kwiecień, 2016 - 13:00 - 27 Kwiecień, 2016 - 17:30

Jeśli chcesz sprawniej i lepiej zarządzać swoim czasem albo zastanawiasz się czym się różni klasyczny biznesplan od modeli biznesowych, przyjdź na szkolenia prowadzone przez Biuro Karier i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w ramach projektu Studia… i co dalej? :)

Jak zarządzać czasem?

Biuro Karier zaprasza wszystkich studentów Wydziału Filologicznego (i nie tylko!) na warsztaty Jak zarządzać czasem?. Warsztaty odbędą się 26 kwietnia 2016 roku w godzinach 13:00 – 17:00 (s. 1.1) i będzie okazją do tego, aby ułożyć strategię zarządzania swoim czasem.

Jak tworzyć modele biznesowe?

A jeśli chcecie nauczyć się tworzyć własny model biznesowy i kreatywnie prezentować własne pomysły, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie Jak tworzyć modele biznesowe?, które odbędzie się 27 kwietnia 2016 roku w godzinach 15:30 – 17:30 (s. 4.63, turkusowy segment).

Zainteresowane osoby prosimy o zapisywanie się pod numerem telefonu: 32 359 19 82 lub 32 359 20 32 - liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy również do śledzenia wydarzeń na naszym fanpage’u: Jak tworzyć modele biznesowe? oraz Jak zarządzać czasem?

Harmonogram całego projektu Studia… i co dalej? dostępny na stronie wydarzenia.