Szkolenie "Efektywność osobista" część 2

Data wydarzenia:
12 Lipiec, 2012 - 09:00 - 15:00

Już jutro, tj. 5 lipca 2012 roku ruszają zapisy na kolejne szkolenie z cyklu "Wakacje z karierą".

Szkolenie, będące drugą (aczkolwiek niezależną) częścią tematu „efektywność osobista”, proponuje połączenie zarządzania własną energią z zarządzaniem sobą w czasie.

Jest zaproszeniem do samopoznania warunkującego znalezienie wewnętrznej dyscypliny oraz równowagi prowadzącej do pełnego i radosnego przeżywania naszego czasu, a także skutecznego, dającego satysfakcję sposobu pracy. Uczestnicy szkolenia zostaną zaznajomieni z różnymi rodzajami energii składającymi się na naszą efektywność osobistą.

W drugim bloku tematycznym zastanowimy się wspólnie skąd się wzięła współczesna choroba pogoni za czasem i zaproponujemy zestaw narzędzi, które pozwolą nam ją złagodzić (ustalanie ról, priorytetów, definiowanie celów, stosowanie technik oszczędzania czasu takich jak: koncentracja czy selektywne czytanie).

Szkolenie prowadzone będzie techniką warsztatową, zarówno grupową jak i indywidualną oraz wzbogacone o zestaw ćwiczeń do wykonania w domu.

Zajęcia poprowadzą:

Anna Rycman: doktor nauk humanistycznych, pracownik Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego, certyfikowany trener.

Katarzyna Grzybek: certyfikowany trener posiadający doświadczenie zarówno w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich i efektywności osobistej, jak i w treningach pamięci i koncentracji uwagi.

Warsztat odbędzie się 12 lipca 2012 roku w Auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego. Potrwa od godziny 9.00 do 15.00.

Zapisy odbywają się pod numerem telefonu (32) 359 – 20 – 32. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.