Szkolenie "Elementy Etykiety i Savoir Vivre’u"

Data wydarzenia:
11 Grudzień, 2012 - 09:00 - 15:30

Serdecznie zapraszamy na III szkolenie w ramach Akademii Biznesu Capgemini. Tym razem warsztaty będą obejmowały tematykę dotyczącą Elementów Etykiety i Savoir Vivre’u.

Etykieta towarzyszy nam wszędzie, a umiejętność jej zastosowania ułatwia życie nam oraz wszystkim, z którymi wchodzimy w interakcje.W ramach interaktywnego treningu uczestnicy będą sprawdzać praktyczne zastosowanie zasad savoir-vivre’u.

Plan treningu:

• Perspektywa historyczna – kształtowanie się tradycyjnej etykiety.
  • Wpływ współczesnych procesów społecznych na kształt reguł grzecznościowych.
  • Etykieta, czyli zasady dobrego wychowania na co dzień i w pracy. Precedencja, wzajemność, uszanowanie prywatności, tolerancja, dyskrecja, punktualność.
  • Wizerunek a savoir vivre.
  • Jak zachować się podczas przyjęć biznesowych? Bufet – studium przypadku.

Szkolenie odbędzie się 11 grudnia 2012 roku w godzinach 9.00-15.30 w sali 415 w budynku przy ulicy Bankowej 14.

Zapisy ruszają standardowo na tydzień przed planowanym wydarzeniem, tj. 4 grudnia 2012 roku i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem telefonu (32) 359 20 32. Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy! Warto wiedzieć, kiedy co powiedzieć!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)