Szkolenie "Myśl i działaj jak lider"

Data wydarzenia:
24 Lipiec, 2012 - 09:00 - 15:00

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu organizowanym przez Biuro Karier. Tym razem warsztaty będą dotyczyły tematyki przywództwa. Szkolenie pt. „Myśl i działaj jak lider” odbędzie się 24 lipca 2012 r. w godzinach 9.00 – 15.00 w auli K. Lepszego w Rektoracie UŚ.

Szkolenie prowadzone będzie techniką warsztatową, grupową oraz indywidualną. Przywództwo rozpatrywane będzie w perspektywie funkcjonalnej: jako pochodna cech charakteru, okoliczności i funkcji. Bazując na teorii trzech kręgów Johna Adaira pokażemy, że bycie liderem to jednoczesne dbanie o zaspokojenie potrzeb zespołu, jednostki, jak i o realizację zadania. Bycie liderem oznacza więc nie tylko pracę nad poznaniem siebie, ale przede wszystkim umiejętność pracy z ludźmi. Szkolenie pozwoli na przybliżenie zasad pozwalających na jej nabycie, wprowadzi elementy wiedzy na temat procesu grupowego. Stanie się też okazją do zdefiniowania i przećwiczenia kluczowych kompletacji pożądanych u lidera.

Warsztat poprowadzą:

Anna Rycman: doktor nauk humanistycznych, pracownik Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego, certyfikowany trener.

Katarzyna Grzybek: certyfikowany trener posiadający doświadczenie zarówno w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich i efektywności osobistej, jak i w treningach pamięci i koncentracji uwagi.

Zapisy pod numerem telefonu 32 359 20 32. Udział w szkoleniu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.