Szkolenie „Nie tylko wiedza – umiejętności przydatne w pracy”

Data wydarzenia:
11 Maj, 2012 - 11:00 - 15:00
12 Maj, 2012 - 09:00 - 15:00

11 i 12 maja 2012 roku w Sali 415 przy ul. Bankowej 14, odbędzie się dwudniowe szkolenie „Nie tylko wiedza – umiejętności przydatne w pracy”. Piątkowy blok zajęć zrealizowany zostanie w godzinach 11.00 – 15.00, sobotnia część rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa do godziny 15.00. Warsztat ten poświęcony będzie kompetencjom związanym z komunikacją interpersonalną, radzeniem sobie ze stresem i etykietą w sytuacjach zawodowych.

Poprzez udział w zajęciach studenci i absolwenci Uniwersytetu będą mieli okazję uzupełnić posiadaną wiedzę o umiejętności praktyczne, przydatne w sytuacjach pracy zawodowej. Dodatkową wartość warsztatu stanowić będzie możliwość przećwiczenia sytuacji trudnych lub też nowych z punktu widzenia uczestników. Udzielanie informacji zwrotnej, asertywność, profesjonalne zachowanie na rozmowie kwalifikacyjnej czy też techniki umożliwiające opanowanie nadmiernego stresu, to tylko nieliczne z tematów, które poruszone zostaną podczas szkolenia.

Warsztat poprowadzi Małgorzata Balewska – psycholog, trener, doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Telefoniczne zapisy pod numerem telefonu (32) 359 20 32. Dokonanie zapisu jest równoznaczne ze zobowiązaniem się do udziału w obu dniach szkoleniowych.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu muszą zapoznać się z Regulaminu Udziału
w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.