Szkolenie "Oko w oko z pracodawcą..."

Data wydarzenia:
25 Sierpień, 2011 - 09:00 - 14:00

Już jutro tj. 18 sierpnia 2011 r. ruszają zapisy na kolejne szkolenie w ramach Wakacji z Karierą.

"Oko w oko z pracodawcą, czyli rozmowa kwalifikacyjna bez tajemnic" to szkolenie, w trakcie którego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób przekonać pracodawcę, że jest się najlepszym kandydatem na pożądane stanowisko.

Osoby uczestniczące w szkoleniu poznają rodzaje rozmów kwalifikacyjnych, dowiedzą się w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, o co może zapytać pracodawca i jakich udzielić odpowiedzi, a także nauczą się jak eksponować swoje kompetencje oraz udoskonalą umiejętności autoprezentacji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Będą również mieli okazję w trakcie symulacji rozmowy kwalifikacyjnej spojrzeć na proces rekrutacji z perspektywy pracodawcy i kandydata. Będzie to okazja do sprawdzenia się w sytuacji rozmowy z pracodawcą i zdobycia cennego doświadczenia.

Zajęcia poprowadzą:

Magdalena Pióro - doradca zawodowy i trener pracy

Justyna Kaliszek - doradca zawodowy i socjolog

Szkolenie odbędzie się 25 sierpnia 2011 r. w Auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, w godzinach 9.00 - 14.00.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie telefonicznego zapisu pod numerem telefonu (32) 359-20-32. Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.