Szkolenie „Wprowadzenie do zarządzania projektami”

Data wydarzenia:
11 Styczeń, 2013 - 10:30 - 15:00

Serdecznie zapraszamy na IV szkolenie w ramach Akademii Biznesu Capgemini „Wprowadzenie do zarządzania projektami”. Szkolenie odbędzie się 11 stycznia 2013 roku (piątek) w godzinach 10.30 -15.00 w Auli K. Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12).

Celem szkolenia jest wprowadzenie uczestników w standardy zarządzania projektami według metodologii Project Management Institute (PMI)® oraz nabycie podstawowych umiejętności zwiększających prawdopodobieństwo realizacji celów projektu.

Uczestnicy podzieleni na grupy wezmą udział w interaktywnej symulacji prowadzenia projektu przy wykorzystaniu standardów PMI®. Szkolenie rozpoczyna się od prezentacji głównych pojęć i ról związanych z zarządzaniem projektami, a następnie przeprowadzana jest symulacja poszczególnych procesów zarządzania projektem ze szczególnym uwzględnieniem fazy planowania. Szkolenie w sposób łatwy i praktyczny - poparty przykładami wziętymi z faktycznie zrealizowanych projektów - łączy teorię z praktyką, co pozwala uczestnikom na pełniejsze zrozumienie poszczególnych aspektów zarządzania projektami.

Zapisy ruszają standardowo na tydzień przed planowanym wydarzeniem, tj. 4 stycznia 2013 roku i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem telefonu (32) 359 20 32. Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie!