Warsztat: Kto? Co? Jak? czyli zaplanuj swoją karierę

Data wydarzenia:
5 Wrzesień, 2012 - 08:30 - 6 Wrzesień, 2012 - 16:30

29 sierpnia o godzinie 7.30 ruszają zapisy na kolejne szkolenie w ramach Wakacji z Karierą.

Tym razem chętni studenci i absolwenci Uniwersytetu będą mogli wziąć udział w warsztacie coachingowym: Kto? Co? Jak? czyli zaplanuj swoją karierę.

Prowadzone za pomocą metod aktywnych zajęcia, służyć będą rozwijaniu umiejętności określania
i realizowania motywujących celów zawodowych. Uczestnicy będą mogli też  poszerzyć świadomość swoich zasobów w kontekście projektowania kariery, poznać techniki realizowania wyznaczonych celów i rozwinąć kompetencje związane z automotywacją.

Kim jestem? Co chcę robić? Jak osiągnąć swój cel? To pytania, na które uzyskanie odpowiedzi stanowić będzie cel warsztatu.

Zajęcia odbędą się 5-6 września 2012 r., w sali 415 przy ul. Bankowej 14 w Katowicach,
w godzinach 8:30 – 16:30. Poprowadzi je Kamil Kurpierz – certyfikowany trener i coach.

Telefoniczne zapisy rozpoczynają się 29 sierpnia 2012 roku o godzinie 7.30, pod numerem telefonu (32) 359 – 20 – 32. Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.