Warsztat „Twój sukces na rozmowie kwalifikacyjnej”

Data wydarzenia:
3 Grudzień, 2012 - 10:00 - 14:00

Trenerzy i konsultanci ds. rekrutacji firmy Randstad, lidera na polskim rynku doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, serdecznie zapraszają studentów na praktyczny warsztat „Twój sukces na rozmowie kwalifikacyjnej”.

Warsztat realizowany jest w ramach ogólnopolskiego projektu Randstad „Start do kariery” .

W trakcie 4-godzinnego spotkania specjaliści z Randstad podpowiedzą jak:

• Przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej,
  • Zrobić pozytywne wrażenie na rozmówcy,
  • Poradzić sobie z trudnymi pytaniami na interview,
  • Uniknąć najczęstszych błędów w trakcie spotkania kwalifikacyjnego.

Warsztat zakłada aktywny udział uczestników i pozwoli uczestnikom sprawdzić swoje umiejętności i zachowania w sytuacji rozmowy kwalifikacyjnej.

Termin szkolenia: 3 grudnia 2012 roku

Godzina:  10.00 – 14.00

Miejsce:  aula K. Lepszego / Rektorat UŚ

Zapisy ruszają standardowo na tydzień przed planowanym wydarzeniem, tj.  26 listopada 2012 roku i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem telefonu (32) 359 20 32. Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie!