Warsztaty „Jak pokonać lęk i zmobilizować się do działania?”

Data wydarzenia:
10 Kwiecień, 2013 - 16:00 - 20:00

Zapraszamy do udziału w szkoleniu pt. „To tylko porażka! - Jak pokonać lęk i zmobilizować się do działania?”, którego celem jest zwiększenie samoświadomości siebie oraz pokonanie wewnętrznego oporu przed zmianą.

Udział w szkoleniu to doskonała szansa, aby rozwinąć umiejętności patrzenia z innej perspektywy, zwiększyć motywację do działań oraz efektywność podejmowanych zachowań, podnieść samoocenę, a także podjąć pracę z negatywnymi przekonaniami (krytyk wewnętrzny).

Warsztat w całości prowadzony będzie metodą coachingową, z wykorzystaniem narzędzi coachingowych.

Szkolenie poprowadzą:

• Magdalena Kluszczyk- coach, trener, filolog, studentka psychologii.
  • Maria Urbańczyk- coach, trener, manager.

Szkolenie odbędzie się 10 kwietnia 2013 roku w godzinach 16.00 – 20.00  w Sali 415 w Instytucie Matematyki przy ulicy Bankowej 14.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem telefonu (32) 359 20 32. Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 3.7 (3 votes)