Wydarzenie BK: doradcy na Twoim wydziale!

Zastanawiasz się jaką obrać ścieżkę kariery? A może chciałbyś studiować drugi kierunek studiów? Doradcy kariery w Biurze Karier UŚ w każdej chwili mogą udzielić Ci informacji o zawodach, możliwościach szkoleń i kształcenia oraz spojrzeć fachowym okiem na Twoje dokumenty aplikacyjne. Umów się z doradcą na swoim wydziale!

W ramach doradztwa kariery możesz liczyć m. in. na:

• pomoc w określeniu swoich celów zawodowych i zaplanowaniu kariery,
  • pomoc w określeniu swoich mocnych i słabych stron,
  • informacje, jak wygląda sytuacja na rynku pracy w Twojej branży,
  • doradztwo w przygotowaniu profesjonalnego CV i LM,
  • próbną rozmowę kwalifikacyjną,
  • informacje dotyczące współczesnych form rekrutacji i selekcji pracowników.

Kto prowadzi doradztwo kariery w Biurze Karier?

W zależności od wydziału, na którym studiujesz wsparciem obejmie Cię jeden z naszych doradców.

- jeśli studiujesz na Wydziale: FilologicznymMatematyki, Fizyki i Chemii lub Pedagogiki i Psychologii Twoim doradcą jest:

Ewelina Kaleta
 e-mail: ewelina.kaleta@us.edu.pl

- ŚMCEBI,
- WFil. Katowice,
- WFil. Sosnowiec,
- WPiPs.

- jeśli studiujesz na Wydziale: ArtystycznymEtnologii i Nauk o EdukacjiBiologii i Ochrony Środowiska lub Nauk Społecznych Twoim doradcą jest:

Ewa Cetnar - Tkaczyk
 e-mail: ewa.cetnar-tkaczyk@us.edu.pl

- WBiOŚ,
- WNS,
- Kampus Cieszyn.

- jeśli studiujesz na Wydziale: Prawa i AdministracjiNauk o ZiemiInformatyki i Nauki o MateriałachTeologicznym lub Radia i Telewizji im. K. Kieślowskiego Twoim doradcą jest:

Małgorzata Biylnik
 e-mail: malgorzata.biylnik@us.edu.pl

- ŚMCEBI,
- WINoM,
- WNoZ,
- WTeolog.,
- WPiA.

Jak umówić się na spotkanie z doradcą kariery?

Jeśli chcesz poznać możliwości rozwoju zawodowego, rozpocząć poszukiwanie pracy, zapytać o radę w pisaniu dokumentów aplikacyjnych lub przejść próbną rozmowę kwalifikacyjną – zadzwoń lub wyślij e-maila z:

• imieniem i nazwiskiem,
  • nazwą wydziału, na którym studiujesz,
  • rokiem studiów,
  • informacją o Twoim aktualnym statusie na rynku pracy,

na adres mailowy swojego doradcy z informacją, w jakiej sprawie chcesz się spotkać, a dostaniesz odpowiedź z propozycją terminu spotkania indywidualnego, na którym będziesz mógł opowiedzieć o swoich wątpliwościach, planach, aspiracjach.

Na podstawie tych informacji nasz doradca kariery wybierze metody, które w największym stopniu pomogą odpowiedzieć Ci na nurtujące Cię pytania. Spotkanie może być jedno, może też być ich kilka, ale każde z nich z pewnością wniesie nowe informacje do Twoich planów zawodowych.

Doradztwo jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy".

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)