Wydarzenie BK: konsultacje nt. działalności gospodarczej

19 listopada został ogłoszony Światowym Dniem Przedsiębiorczości Kobiet. W ramach obchodów, w tym dniu, w Biurze Karier odbędą się konsultacje nt. zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Konsultacje poprowadzi Pan Bogdan Wołowczyk z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Co?: konsultacje nt. działalności gospodarczej
Kiedy?: 19 listopada br. w godz. 11:00 - 15:00 (konsultacje o pełnych godzinach)
Gdzie?: sala 123 Studencka Strefa Aktywności Uniwersytetu Śląskiego (budynek rektoratu - Katowice, ul. Bankowa 12).

W ramach konsultacji będziesz mógł zasięgnąć porad nt.:

• możliwości finansowania działalności gospodarczej (dotacje, pożyczki),
  • procedur rejestracji firmy,
  • podatków dochodowych i VAT,
  • kosztów i składek ZUS,
  • regulacji prawnych,
  • elementów biznesplanu,
  • zasad podejmowania działalności gosp. w Unii Europejskiej.

Zapisy na konsultacje przeprowadza Biuro Karier UŚ pod numerem telefonu: 32 359 19 82.

Możliwe godziny konsultacji: 11:00; 12:00; 13:00; 14:00.

Konsultacje są częścią wydarzeń organizowanych przez Uniwersytet Śląski oraz Urząd Marszałkowski.
Więcej o planie Światowego Dnia Przedsiębiorczości kobiet tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)